Кошик
16 відгуків
+380 (97) 244-22-89
+380 (68) 145-73-11
ТЕЛЕКОМ КІОСК
Кошик

Оптичний пигтейл IPCOM LC/UPC (G657)1,5м

9 

Показати оптові ціни
  • Під замовлення
  • Оптом і в роздріб
clockВідправка з 22 квітня 2024
Оптичний пигтейл IPCOM LC/UPC (G657)1,5м
Оптичний пигтейл IPCOM LC/UPC (G657)1,5мПід замовлення
+380 (97) 244-22-89
  • +380 (68) 145-73-11
    Менеджер
+380 (97) 244-22-89
  • +380 (68) 145-73-11
    Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

ОПИСАННЯ

        Пігтейл - відрізок оптичного волокна (в буферному покритті d = 0,9 мм) або розподільного кабелю, армований оптичним роз'ємом з одного боку. Призначений для окінцювання волокон лінійного кабелю за допомогою зварювання. Шнури оптичні, вироблені ТОВ «IP COM» відповідають вимогам ДСТУ IEC 60794-1-2002, ДСТУ IEC 60794-2-2002, ДСТУ IEC 60794-3-2002, ГОСТ 18690-82, ДСТУ 45.019-2001 і рекомендацій ITU- T згідно «Переліку нормативних документів, яким повинні відповідати технічні засоби, призначені для використання в телекомунікаційній мережі загального користування України» (Наказ міністра транспорту і зв'язку України №1125 від 05.12.2007 р, п 22.1 «Кабелі оптичні і шнури (одне і багатомодові ) »).

ХАРАКТЕРИСТИКА

Артикул Тцб-0013867
Діаметр захисного покриття 0.9 мм
Технологія виготовлення епоксиди-технологія
Прям. втрати 0,2 дБ
Зворотний бік. 55 дБ
Довжина, м 1,5
Тип конектора LC
Тип полірування UPC
Виробник IPCOM
Гарантія 12 місяців
Країна виробник Україна
Характеристики
Основні
ВиробникIpcom
Країна виробникУкраїна
ТипПігтейл симплексний
ПризначенняЗ'єднувальний
Тип коннекторівLC
Тип полірування торцяUPC
Колір кабелюЖовтий
Колір коннекторівСиній
Інформація для замовлення
  • Ціна:

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner